Novacom Spybox S10 ve S11 4K Android STB modelleri için 1.6.0 Yazılımı yayınlanmıştır.

*Kanal listesi seçimi için Basit ve Gelişmiş olmak üzere 2 tip liste eklendi. Bakınız ..Sistem ayarları OSD ayarları içine
*Basit kanal listesinde kanal bulma işlemi için sarı tuşu kullanabilirsiniz.
*Yine OSD ayarları içinde ayarlar menüsü alt zemin rengi için siyah ve beyaz alt zemin seçimi eklendi.Renk değişimi sonrası cihaz yeniden başlatılacaktır.
*Uygulama kitleme özelliği eklendi. Gizlemek istediğiniz uygulamayı Tüm uygulamalar bölümünden saklayabilirsiniz. Sakladığınız uygulamayı tekrar pin kodu ile kullanabilirsiniz. Bakınız Tüm uygulamalar bölümüne.
*Kanal düzenleyici ana menü üzerinde taşındı.Kanal düzenlemeye girdiğinizde favori tuşu ile uydu ve favori gruplara rahatlıkla erişebilirsiniz.Dilediğinizi komple silebilirsiniz.
*Airsync uygulamasında renkli tuş tanımları yapıldı
*Ethernet ve Wifi yapılandırılması geliştirildi.Bazı kullanıcılarda yaşanılan wi-fi kopma sorunu giderildi.
*İp kanal arama bölümüne free iptv kanalları eklendi. Free iptv kanallarını normal kanal listesinde kullanabilirsiniz. Paket yolunda URL seçin daha sonra gelen bölünde iptv seçin ve aramayı başlatın.Yayınlar normal kanal listenize eklenecek.
*HDR modun da iken V-format tuşu ile uzun basarak açtığımız video ayar menüsünde yaptığımız PQ ayarlarını yapabilirsiniz.
*İp tv yayınlarında iyileştirme yapıldı.
*Zaman ayarı için ,Zaman ayarları bölümünde İnternet ve signal veya sadece internet seçimi eklendi.
*Zaman bölgesi seçimi için Moscow +03:00 seçmenizi rica edeceğiz. Şu an ülkemizde uygulanan saat farkı konusu devam edip etmeyeceği belli değil.
*Android bölümünde hata ayıklamaları yapıldı.